Od początku funkcjonowania naszej odlewni przykładaliśmy ogromny nacisk na ciągły rozwój technologiczny, owocujący osiągnięciem wysokiej jakości oferowanych produktów. Fakt ten został doceniony min. poprzez wiele nagród i wyróżnień, wśród których znajdują się:   

  

                  
  
NOVATOR - Innowacyjna inwestycja

18 maja 2012 Odlewnia Żeliwa Fansuld odebrała nagrodę w kategorii "Innowacyjna inwestycja w produkcji" za projekt "Budowa i uruchomienie nowoczesnej, zautomatyzowanej linii wytwarzania drogowych odlewów żeliwnych nowej generacji".
Novator to nagroda za działania innowacyjne, zainicjowana przez Staropolską Izbę Przemysłowo-Handlową w 2007 roku. Patronat nad konkursem sprawują: Prezes Urzędu Patentowego RP, Prezes Krajowej Izby Gospodarczej, Wojewoda Świętokrzyski  i Marszałek Województwa Świętokrzyskiego. 

                  
  
FESTWAL FILMÓW WOD-KAN

Podczas międzynarodowych targów WODKAN 2012 w Bydgoszczy odbyła się II edycja festiwalu filmów branży budowlanej. Każda firma miała możliwość wzięcia udziału w gali filmowej, zaprezentowania swojego najlepszego i najciekawszego filmu bądź reklamy.
Odlewnia Żeliwa Fansuld zajęła ex aequo pierwsze miejsce.

                  
  
GEPARDY BIZNESU

Program Misją Konkursu Gepardy Biznesu jest wspieranie polskich firm. Kolejne edycje konkursu wyłaniają najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa.
Dyplom Konkursu Gepardy Biznesu mogą otrzymać firmy, banki, których wartość rynkowa wzrosła o przynajmniej 30 procent w ciągu minimum dwóch lat, oraz ich właściciele, członkowie rad nadzorczych i menedżerowie.

                  
  
CERTYFIKAT INNOWACYJNOŚCI

19 maja 2011 roku Odlewnia Żeliwa Fansuld została wyróżniona Certyfikatem Innowacyjności, tym samym znalazła się na liście 500 najbardziej innowacyjnych firm w Polsce.
Metodologia pomiaru innowacji stosowana przez ISN MSN oraz INE PAN uwzględnia międzynarodowe standardy OECD. Firmy oceniane są w systemie 5A na podstawie:
- innowacyjności rynkowej
- innowacyjności procesowej
- nakładu na działalność innowacyjną
- patenty własne
- kontrakty europejskie

                  
  
CERTYFIKAT RZETELNOŚCI

W 2011 roku po raz pierwszy zostały wręczone Złote Certyfikaty Rzetelności przyznawane w ramach programu Rzetelna Firma. Program został stworzony z myślą o promowaniu etycznych zachowań w biznesie. Odznaczenie Złotym Certyfikatem Rzetelności to świadectwo niepodważalnej rzetelności i solidności dla najlepszych i najbardziej wiarygodnych przedsiębiorstw w Polsce.

                  
  
SOLIDNA FIRMA

Program Solidna Firma od 2002 roku wspiera i promuje uczciwe firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw.  Odlewnia Żeliwa Fansuld wielokrotnie uzyskiwała to prestiżowe wyróżnienie.

                  
  
ODLEWNIA KWALIFIKOWANA

W uznaniu osiągnięć produkcyjnych, ekonomicznych oraz działań ekologicznych otrzymaliśmy tytuł Polskiej Odlewni Kwalifikowanej przyznawany przez Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich i Odlewniczą Izbę Gospodarczą.